Сьогодні в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться наступна Біблійна зустріч

270px-Israel's_Escape_from_EgyptВ Біблії є багато імен та історій, більше, аніж теоретичних роздумів. Автором Біблії є сам Бог, котрий є вічний і знає особисто кожного з нас. Це означає, що ключем до пізнання Біблії є пошук в ній своєї історії, свого життя. У чому я подібний до якоїсь біблійної постаті? В якій частині її історії я бачу самого себе?

Про такий екзистенційній, життєвий підхід до Біблії йде мова на біблійних катехизах, які проводитимуть не богослови, а звичайні миряни – разом із о. Григорієм (Гжегожем) Драусомнастоятелем парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (адреса парафії: вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ). Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.

Катехизи відбуваються по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня і 1 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116). Вхід вільний!

Сьогодні, 25 травня 2017 року, о 19.00 год., продовжується пізнавання духовного ключа до Біблії. Ця катехиза буде присвячена Книзі Вихід. Спроба побачити свою історію в подіях, вказаних в Біблії, буде наступним кроком до осмислення своєї ролі у біблійній історії.

Читайте також: “В Екуменічній каплиці Львівської міської ради миряни провели катехизу”.

“Юдейські мудреці так пояснюють силу Слова Божого: говорять, що тексти в Біблії записані в такому порядку, в якому вони були продиктовані Богом. Всевишній попереставляв слова в іншому порядку. Він зробив так, бо знав, що Слово має величезну силу. А той, хто вникнув в порядок і правду Слова, може нищити і створювати всесвіти. Може цей дар використати й хтось нечесний. Тому пізнавання сили Слова призначене для обраного народу. Той, хто пізнає Слово, має силу над своїм життям”, – наголошує о. Григорій (Гжегож) Драус.

 

.