Сьогодні військовий капелан презентує у Львові книгу-спогади про служіння на Сході

Про це інформує сайт “Твоє місто”.

Вхід на презентацію книги Андрія Зелінського «Моя мандрiвка у Країну морпіхів» вільний за умови попередньої реєстрації.

Сьогодні, 11 серпня, львів’ян запрошують на презентацію книги військового капелана та морського піхотинця Андрія Зелінського «Моя мандрiвка у Країну морпіхів». Презентація відбудеться о 19:00 год у книгарні-кав’ярні Старого Лева, що на вул. Галицька, 17). Модеруватиме зустріч Ярослав Грицак.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

На сторінках книги – спогади та роздуми автора, які він фіксував під час своїх численних служінь у зоні бойових дій на Сході України.

Під час війни отець Андрій Зелінський був пліч-о-пліч із воїнами, ділив із ними їхню тривогу й неспокій, підтримував, проводжав у засвіти бойових побратимів, дивився в очі смерті й цінував кожен новий день. За словами автора, «Моя мандрівка у Країну морпіхів» – це щоденник про те, як важливо прагнути до перемоги і розуміти, що найважливіша перемога над самим собою, про те, як важливо мріяти, не зупинятися і вірити у нездоланну силу добра.

Довідково

Андрій Зелінський – священник УГКЦ, військовий капелан, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української Академії лідерства, викладач програми «Етика – політика – економіка» УКУ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Народився 1979 року. Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області. Автор книги «Соняхи. Духовність під час війни».

Джерело: “Твоє місто”.