Два храми Львова під покровом свв. Віри, Надії і Любові та їх матері Софії, пам’ять яких сьогодні вшановуємо

sofijaХристияни східного обряду сьогодні, 30 вересня, вшановують пам’ять св. Софії і її трьох дочок: Віри, Надії і Любові. Софія, вдова з Риму, яка жила за часів римського імператора Адріана, язичника. Вона ревно молилась, бажала служити Богові постом, милостинею і навчала так чинити своїх дітей. За свою ревну християнську віру усі три доньки була жорстоко закатовані на очах у матері, а сама вона через три дні по їх смерті також відійшла до Господа.

У Львові два храми освячені на честь цих святих мучениць. Святкові богослужіння з нагоди  престольного празника переносять на неділю.

УГКЦ

Святої Софії (вул. І. Франка, 121а)

 

10799516_834914026560974_936584988_n

Адміністратор: о. Сергій Олійничук.
Святкове Богослужіння у неділю, 4 жовтня о 12.00 год.

Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (Ріг вул. Миколайчука та Пилипа Орлика)

Project_new_church-02
проект храму

Адміністратор: о. Корчагін Андрій
Святкове Богослужіння у неділю, 4 жовтня об 11.00 год.

Крім того, уже рік у приміщенні факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка функціонує каплиця на честь згадуваних цього дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, яку минулого року освятив митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій.

Читайте також: Приклад мучениць, або те, чого нам нині дуже бракує

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоровя та кріпості духу. Хай приклад святих мучениць додає нам сили бути мужніми і витривалими у своїй віри та готовими до безкорисної жертви заради нашого Господа.