Стартувала акція «Різдвяна свічка». Як долучитися до допомоги потребуючим дітям?

Різдвяна свічкаКарітас України закликає усіх небайдужих долучитися до традиційної благодійної акції «Різдвяна свічка», котра проводиться щорічно з 2003 року.

Як наголошують організатори, Різдвяні свята це по-справжньому особливий час – сповнений радості, домашнього затишку та світла. Всі ми ретельно готуємось до святкування, проте часто за побутовими клопотами забуваємо, що свята це не тільки смачна кутя та веселі колядки, але й крок назустріч справжній любові до ближнього, назустріч милосердю.

Різдвяні свічки виготовляють та декорують люди з особливими потребами, та розповсюджують насамперед через церковні громади та парафії УГКЦ в Україні і закордоном, а також через партнерські організації, спільноти і серед усіх зацікавлених. У роботі допомагають батьки користувачів проекту «Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами». Цьогоріч виготовлено 115 тисяч свічок, які розійшлись по всій Україні.

Різдвяна свічка 1Придбати Різдвяну свічку можна безпосередньо в осередках Карітас, а також на парафіях УГКЦ.

Зібрані пожертви через регіональні організації Карітас України спрямовує на допомогу потребуючим дітям ─ сиротам, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей, неповносправним дітям і молоді та дітям вимушених переселенців.

«Соціальна акція при парафіях «Різдвяна свічка» має на меті не лише збір добровільних пожертв, але також послуговує виховним моментом, адже акцентує нашу увагу на усвідомленні існуючої проблеми бідності та вбогості дітей, їх родин, які потребують нашого розуміння і підтримки», – зазначив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Щороку завдяки служінню Карітасу сотні дітей мають можливість брати участь в літніх оздоровчих таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп, творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організовувати свята та акції, бути отримувачами адресної допомоги.

ArticleImages_62066_Свічка

Організатори акції закликають усіх приєднатися до «Різдвяної свічки» та підтримати збір коштів для потребуючих дітей! Кожна запалена різдвяна свічка – особистий внесок в опіку соціально незахищеними дітьми. Адже усі, хто запалить таку свічку, – допоможе запалити вогник надії і добра у дитячих серцях.

За матеріалами: risu.org.ua, www.ugcc.lviv.ua