Стоматолог зі Львова вкрав церковні пожертви

Львівський стоматолог вкрав гроші зі скриньки для пожертв у церкві на Золочівщині, а після затримання не зміг пояснити, навіщо вдався до злочину. Поки у справі триває слідство, крадію заборонено виходити з дому вночі, а вдень він продовжує працювати в міській лікарні у Львові, розповідає ZAXID.NET.

8 вересня близько 16:30, як інформують матеріали справи, невідомий чоловік зайшов у церкву Благовіщення у селі Підгірці Золочівського району, зламав замок на скриньці для пожертв та вкрав із неї гроші. Цей момент зафіксувала камера спостереження. Настоятель храму, що саме переглядав відео із камери, відразу ж викликав поліцію, тож крадія затримали через декілька хвилин. Під час обшуку у кишенях затриманого знайшли викрутку та вміст скриньки – аркуші паперу з іменами, поданими на Богослуження, та гроші – 520 грн.

Крадієм виявився львів’янин, стоматолог «КНП Перша стоматологічна лікарня м. Львова».  Його ім’я не розголошують до винесення вироку у справі. Під час обрання йому запобіжного заходу в суді чоловік не зміг пояснити мотиву крадіжки і сказав, що не знає, як «як таке з ним могло статись».

Суддя Бродівського районного суду Олена Рахімова призначила стоматологу-крадію нічний домашній арешт на час слідства у цій справі.