Суспільно-релігійний проєкт УГКЦ «Живе телебачення» відсвяткував десятиліття

13 серпня 2023 року суспільно-релігійний проєкт Української Греко-Католицької Церкви «Живе телебачення» відсвяткував десятилітній ювілей. Молитовне святкування, що відбулося на території Патріаршого дому у Львові, очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, повідомляє сайт УГКЦ. 

Глава УГКЦ звершив Божественну Літургію, яку співом супроводжував хор «Cantores Dei» храму Вознесіння Господнього м. Львова. Цей колектив здобув перемогу на конкурсі парафіяльних хорів, який з нагоди десятиліття провело «Живе телебачення».

У проповіді Блаженніший Святослав зазначив, що в цей день ми дякуємо Господу Богові за перших 10 років життя і діяльності церковного «Живого телебачення». Відтак пригадав, що 10 років тому, у 2013-му, за часів президента Януковича, відбувалася зачистка всього українського. УГКЦ відчувала, що її хочуть позбавити голосу, тому наважилася відкрити інтернет-телебачення.

Також Глава УГКЦ подякував добродіям, які підтримують проєкт, а після Літургії вручив їм та працівникам «Живого телебачення» подячні грамоти за жертовну працю у структурі цього медіаресурсу.

Опісля відбувся концерт відомих релігійних гуртів і виконавців, який відкрив оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа. Серед учасників були гурти «Кана» й «PopryVse», Ярослав Ґеник, о. Юрій Тихий, о. Василь Брона та інші.

Також гості взяли участь у молитовній програмі, що завершилася спільною Ісусовою Молитвою, яку провів ієрм. Лука (Михайлович) разом зі спільнотою «Передання».