Святкування Різдва у Львівській Катедрі (Фото)

10884882_4895712927088_36190638_nВчора, 24 грудня, у навечіря Різдва Христового, під проводом Архиєпископа Мєчислава Мокшицького у Львівській Катедрі відбулася Вігілійна свята Меса – Пастирка.

Разом з Митрополитом співслужили: Леон Малий єпископ-помічник Львівський РКЦ, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ та владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Бажаю Вам зачаруватися делікатністю Спасителя і зрозуміти, що Його народження, момент Вифлеєму, потрібно продовжити у часі. Не дозвольмо, щоб Різдво Христове обмежилося шопкою, гарно оздобленими ялинками, приємними колядками і сердечними побажаннями. Ісус, який приходить на землю, не хоче бути тільки гостем в наших серцях, прагне бути мешканцем. Потрактуймо Ісуса серйозно, жертвуючи Йому не лише декілька хвилин, чи крихту люб’язності. Дитина, яка народжується у Вифлеємі, повинна в нас зростати. Євангелія, яку нам пропонує Господь, повинна формувати нашу щоденність» – закликав Архиєпископ Мєчислав Мокшицький у вітальному слові.

Участь у Богослужінні взяв також міський голова Львова Андрій Садовий.

Також сьогодні, 25 грудня, відбулася урочиста Свята Меса, яку відправив Архиєпископ Мєчислав Мокшицький. Після Літургії запланований концерт колядок у виконанні катедрального хору ім. св. Йоана Павла ІІ.

Фото: Ян Галас, Вероніка Керницька