Свято Різдва колядою та молитвою відзначили у Християнській Євангельській Церкві “Гефсиманія”. ФОТО

 Вчора,  25 грудня 2019 року,  у Євангельській Християнській Церкві “Гефсиманія”у Львові колядою, молитвою, даруванням подарунків потребуючим дітям відсвяткували Свято Різдва. Серед головних завдань події, окрім святкування та зустрічі, було також  об’єднати дітей з неповносправністю, а також дітей поранених та загиблих воїнів АТО/ООС навколо Свята Різдва.

 

На початку, до присутніх звернувся старший пастор Церкви “Гефсиманія” Валерій Марченко:

“Ми приходимо на День Народження, то радіємо, вітаємо, співаємо пісні. Ісус Христос сказав: “Я ніколи вас не покину, завжди буду поруч з вами. І сказав: “Де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед вас”.  Сьогодні ми зібрані в Ім’я Ісуса Христа.  Кожної неділі ми йдемо до Церкви, кожен зі своєю турботою, печаллю, ми йдемо молитися, проосити Бога. А  у цей день, день Різдва, ми йдемо привітати Ісуса Христа з Днем Народження. Христос Народився! Це привітання лунає у всіх храмах. Я хочу запросити Вас вшанувати Господа Нашого Ісуса Христа”, – зазначив пастор.

 

Після молитви, відбулися виступи  численних творчих колективів, які колядували. Також присутні побачили театральну сценку на Євангельську тематику.

До святкування зокрема долучився настоятель Римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові о. Георгій Драус, Сестри Альбертинки та семінаристи.  о. Георгій спільно із сестрами роздав присутнім Облатку, якою всі ділилися одне з одними. 

Наприкінці свята, кожній дитині вручили подарунок.