“Такі дії принижують львів’ян”: переодягнений у священника чоловік робив провокації у центрі Львова

Невідомий у священичому одязі фігурує у одному з відео для соціальної мережі ТikTok  На відео особа переодягнена у священнослужителя бігає у середмісті Львова і вчиняє дії, які є неприпустимими для духовенства, наприклад, вживає нецензурну лексику, женеться за перехожим, збиває з нього головний убір і взагалі поводиться неадекватно. Про ситуацію повідомив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради Євген Бойко на своїй сторінці у Фейсбуці. Він заявив, що скеровує звернення до правоохоронців. Далі – пряма мова.

“Звернув увагу на відео в мережі TikToK, на якому так званий̆ пранкер переодягнений̆̆ на священника з церковними атрибутами бігає центром міста та на камеру провокує львів’ян.
Переглянув. Стало гидко. Подібні дії принижують багатьох львів’ян. Не здивуюсь, якщо провокація вчинена на замовлення ворожих спецслужб – знають на що тиснути. Той самий чекістський почерк – перед очима безбожні п’ятирічки 1930-х.
Разом з тим попереджаю тих, для кого нема нічого святого – львів’яни розрізняють пшеницю від полови. Надто велику ціну заплатили ми та наші предки за свою гідність.
Скеровую звернення до правоохоронців, прошу їх невідкладно дати належну оцінку ганебній поведінці невідомих осіб, щоб дії які мають ознаки розпалювання релігійної ворожнечі більше не повторювались. І всіх кому це болить закликаю зробити це також.
Прикро, що подібне вже мало місце.
Друзі, громадо, потрібно об’єднатись і бути пильними, хтось дуже хоче нас пересварити”.
 
Переглянути відео можна за посиланням