Топ-5 фільмів про батьків і дітей

22 грудня у східній традиції відзначаємо свято Непорочного Зачаття Богородиці, водночас згадуємо її батьків – Йоакима та Анну, які так довго чекали на дочку. З цієї нагоди ми підібрали кілька фільмів про цінність батьківської любові.

  1. «У гонитві за щастям»

Цей фільм заснований на реальних подіях і розповідає про складнощі, з якими стикається людина, віддана мрії. В основі сюжету Кріс Гарднер і його син Крістофер. Чоловік спускає всі гроші на франшизу з продажу переносних сканувальних пристроїв, яка тривалий час не приносить жодного прибутку. Батько й син вимушені поневірятися містом Сан-Франциско, ночувати в притулках або в метро, ​​поки Кріс просуває свої ідеї й шукає роботу. Зворушлива картина про любов і довіру між батьком і сином сприймається особливо чуттєво, оскільки головні ролі виконують Вілл Сміт і його син Джейден.

2. “Тільки мене люби”

Прекрасна польська комедія. Міхал – успішний архітектор, який доволі добре фінансово забезпечений. Весь фокус уваги на себе – дорогі авто, парфуми, вишукана їжа, одяг. Проте одного дня у його двері стукає маленька дівчинка, яка називає себе його дочкою…

3. “Неплановане”

Кінострічка, яка побила всі рекорди переглядів глядачів. Фільм розповідає історію Еббі Джонсон — колишньої директорки абортивної клініки «Planned Parenthood» у Штатах. Як одна з наймолодших директорок клініки, Еббі була співвідповідальна за проведення понад 22 тисяч абортів. Вона була речницею цієї справи, бо вірила в неї. Так було, доки вона не побачила на власні очі те, що перевернуло її життя. На апараті УЗД було чітко видно, як абортована дитина старалася відбитися від інструментів, утекти від того, що розривало її по шматках. У листопаді 2009 року Еббі Джонсон подала у відставку та приєдналася до руху «Pro Life». У 2011 році стало відомо, що вони з чоловіком вирішили прийняти хрещення, причому в Католицькій Церкві, вчення якої найбільше відповідає поглядам захисників життя.

4. “Любіть Куперів”

Все сімейство Куперів збирається на Різдвяні свята, однак кожен із них зайнятий своїм життям, проблем, не помічаючи інших. Проте саме тепла атмосфера Різдва спонукає їх широко розплющити очі поза межі власного горизонту.

5. “Мільйон на Різдво”

Через безробіття сім’я Саундерс змушена переїхати з Каліфорнії до Канади. Діти страшенно незадоволені такій зміні життя. Батько сімейства, щоб якось підняти настрій вирішує відвести малюків до торговельного центру, щоб закупитися подарунками. Саме там один із його синів знаходить перше кохання, а інший син з дочкою – мільйон доларів. Перед всіма постають особисті виклики.

Підготувала Юліана Лавриш