Тривають пошуки волонтерів на благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

unnamed“Перемагаємо любов’ю…” – саме під таким гаслом пройде дев’ятий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”.

У неділю, 23 квітня 2017 року, у Шевченківському гаю БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ проведе дев’ятий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжувати багатовікові традиції українського народу.

Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської Літургії об 11 год. у церкві св. Миколая, яку очолить Митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк) УГКЦ.

“Воскресіння – це найбільша перемога для християн, адже вона виходить за межі людського розуміння, це Божа дія, перемога життя над смертю. На цьогорічному фестивалі та й у всіх наших заходах несемо ідею перемоги, яка виходить від кожного з нас”, – каже директор БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ, о. Тарас Милян.

З 13.00 год. до 20.00 год. відбудеться великий концерт за участю театрального гурту “КУРБАСИ”, гурту “Шостого чуття”, Маріанни Ільків, виконавця ХАС (Rizups), Софії Федини, ВСЕ ПРО, а також танцювальної студії iLike dance complex Вадима Лященка і не тільки. Концерт на Співочому полі за участі: дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, ILkiv School, Dyko Brass, творчих колективів Львова і багатьох інших.

Під час фестивалю проводитимуться різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку: розпис пряників, створення віночків з лози, малярство на склі, коники-мотанки та інші. Для дітей діятиме інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, також командою зголоситись і пройти квест, який проводитимуть організатори літнього дитячого табору “Мрійники”. Гості, які люблять подарунки, зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів. У цей чудовий недільний день усі охочі зможуть долучитись до молитви Taize, котра відбуватиметься в одній з церков Шевченківського гаю.

“Наш фестиваль є благодійним і ми радіємо, що стільки років у партнерстві з багатьма небайдужими творимо цікаву програму”, – повідомляє координатор фестивалю Оксана Оліярник.

Фестиваль організовується у співпраці з Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини, мережею аптек “D.S.”, компанією “AVE Львів”, ТзОВ ТВК “Львівхолод”.

Запрошуємо Вас стати волонтером дев’ятого благодійного фестивалю
“Святкуймо Воскресіння разом”.

Якщо Ви бажаєте стати частиною команди, долучитися до масштабного фестивалю та отримати унікальний досвід в організації благодійного заходу, то заповніть коротку анкету до 20 квітня.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:
1. Головна сцена
– Зустрічі музикантів
2. Інформаційний центр
– Надання тематичної довідки, інформування щодо ідей фестивалю, його програми
3. Дитячий майданчик
– Праця з дітьми
4. Арт-майданчик
– Комунікація з майстрами та допомога у проведенні майстер-класів
5. Інтелектуальний майданчик
– Зустріч гостей та спікерів
6. Театральний майданчик
– Зустріч артистів та гостей
7. Духовний майданчик (молитва ТЕЗЕ)
– Допомога в організаційних питаннях
8. Продаж квитків

Звертаємо увагу:

– відбір волонтерів відбудеться відповідно до анкетування;
– робота волонтерів є безоплатною;
– волонтерам буде забезпечено обід та участь в усіх локаціях фестивалю у вільний час від волонтерської праці;
– волонтерам також буде надано бейджі для роботи із символікою фестивалю;
– ставши волонтером, ви погоджуєтеся на виконання роботи різного напрямку;
– прохання всіх волонтерів прийти у вишиванках;
– здобуті знайомства, враження, досвід, знання та задоволення безмежні й неоціненні!

Робота волонтера – це незабутній досвід та враження!

​Відповідальна по роботі з волонтерами: Анастасія Янків

Тел: + 38 097 639 09 40