“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі

wide_08.20.0З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”. 

Впродовж п’яти днів дітвора пізнавала постать Йосипа Сліпого. Кожен день був присвячений одній із частин його життя: дитинство, навчання, священство, ув’язнення, проповідництво. Ранок для таборят розпочинався з веселих та активних бансів, опісля була цікава та пізнавальна програма, катехизація, екскурсія в підземеллі Гарнізонної святині, естафети, постановка казки на сучасний лад, ігри, бліц турнір.

Останній день, який дітлахи провели в студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького ЛА УГКЦ, став цікавинкою для усіх, адже таборята мали нагоду бути аніматорами та організувати велику гру для волонтерів. Завершилось усе смачним пікніком та подарунком від організаторів – книгою “Життя святих”.

Понад 5-ть років ЦОС проводить такий табір, щороку зустрічаються знайомі обличчя, а також нові учасники. Цьогоріч вперше дітлахи відчули себе в ролі активного волонтера. Це гарний досвід та хороший старт для активної праці з дітьми.

Джерело: Капеланство. INFO