Центр Опіки Сиріт запрошує разом відсвяткувати День захисту дітей

 
1 червня Місії «Центр опіки сиріт» ЛА УГКЦ виповнюється 14 років. З цієї нагоди львів’ян запрошують на святковий захід, приурочений до Дня захисту дітей. Про це Центр Опіки Сиріт повідомляє на своїй фейсбук-сторінці. 
 
«З 2009 року і до сьогодні капелани, волонтери, добродії творять СПІЛЬНО різноманітні проєкти, одноденні та багатоденні акції, виїзди, табори для дітей, які цього дуже потребували. Сьогодні ми знаходимось в Домі Милосердя святого Миколая, м. Львів, вул. Тараса Бобанича “Хаммера”, 7 (стара назва: Короленка). Тут ми продовжуємо втілювати дитячі мрії, допомагаємо повірити в себе та спільно будуємо добре майбутнє. Ми не закрились, ми не обмежуємось стінами будівлі, ми є з дітьми усюди!!! Ми ЗАВЖДИ ПОРУЧ!»,  – зазначають у Центрі.
 
4 червня 2023 року Дім Милосердя святого Миколая відчиняє свої двері для спільного свята Дня захисту дітей. Це буде чудовою нагодою для дорослих познайомитися із Центром, а для дітей – активно провести час.
 
«Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з дітьми із шкіл-інтернатів, дитячих будинків, НРЦ міста та області, дітей ВПО», – підкреслюють у Центрі, а також запрошують на свято всіх охочих.
 
10:00 – Божественна Літургія
З 11:00 – цікава програма, розваги, велика гра, паперове шоу, смаколики та багато сюрпризів.
 
Підтримати заходи Центру, які цього літа організовуватимуть для дітей-сиріт, дітей СЖО, дітей героїв та ВПО можна також через переказ за реквізитами:
Номер картки банки:
5375 4112 0616 2104