Тисячі людей пройшли Євхаристійною процесією вулицями Нью-Йорка

Євхаристійна процесія розпочалася Святою Месою в соборі св. Патріка на Манхеттені. Опісля віряни вийшли на вулиці Нью-Йорка. Організатори повідомляють, що у ході, яка відбулася 11 жовтня, взяли участь близько п’яти тисяч людей.

«Процесія пройшла однією із найжвавіших вулиць Нью-Йорка. Багато перехожих зупинялися, щоб на мить стати на коліна. Багато людей були зворушені до сліз, коли ми йшли по Таймс-сквер у годину пік у супроводі поліції», — розповів порталу «ChurchPOP» один з учасників.

Фото: @CatholicArena

У ході взяли участь єпископ-помічник Нью-Йорка Едмунд Вейлен, священники, монахині та миряни.

Безпосередньо перед процесією була відслужена Свята Меса. У своїй проповіді отець Майк Шмітц зізнався, що спочатку не хотів очолювати Євхаристійну процесію. Як він підкреслив, інколи він боїться, що на загал люди не розуміють Євхаристію і тому не знають, як реагувати, коли повз них іде процесія.

Фото: @CatholicArena

Однак після глибших роздумів він дійшов висновку, що католики якраз і повинні це робити. Він сказав, що це нагадало йому «Ісуса, який ніс хрест під час Його страждань — у той час Ісуса не помічали, не розуміли або ненавиділи майже всі, хто Його бачив».

Нехай ця процесія буде твоїм вибором, скажи: «Боже, я хочу, щоб Ти впізнав мене у Твоїй Славі, щоб я пригорнувся до Тебе», — сказав о. Шмітц.

Відео: Instagram The Napa Institute

Джерело