Тиждень молитов за єдність християн завершиться спільним молінням у Латинській катедрі

Цьогорічний Тиждень молитов за єдність християн, що триває 18-25 січня, завершиться молитвою в львівській Митрополичій базиліці Успіння Діви Марії РКЦ. Про це повідомляє Львівська Архідієцезія РКЦ.

Гаслом Тижня молитов за єдність християн цього року стали слова «Твори добро, шукай справедливості», актуальні у свідченні християнської любові до жертв війни незалежно від їхньої конфесійної приналежності. В рамках Екуменічного тижня звершувалися моління за єдність, по-особливому приурочені до тем кожного дня, роздуми, зустрічі та богослужіння.

У Львові Тиждень молитов за єдність християн завершиться молінням у катедральному соборі РКЦ (м. Львів, пл. Катедральна, 1) у середу, 25 січня 2023 року.

О 17:30 розпочнеться молитва вірних Православної церкви України, о 18:00 Святу Месу за єдність християн звершить єпископ Едвард Кава, а після Меси протестантська спільнота проведе молитву з колядками. Разом молитимуться священники та віряни різних конфесій. Священників запрошують до співслужіння, а львів’ян – до спільної молитви про єдність в любові.