У 2017 році у Львові освятять військовий храм Стрітення Господнього

wide_12-30У новому 2017 році у Львові відкриє свої двері для моління ще один храм – Стрітення Господнього (м. Львів, вул. Батуринській, бічна вулиці Клепарівської) присвячений полеглим у війні в Афганістані, на Майдані та сході України. Будівництво храму ведеться зусиллями воїнів Львівської обласної та міської організацій ветеранів Афганістану, учасників АТО, інших локальних війн, та душпастирів Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

За 2016 рік ветеранам та капеланам вдалося не лише спорудити склепіння храму, але й виконати основні роботи: перекрити дах, утеплити стелю, встановити вікна, обладнати опалення, покласти підлогу… Поруч храму споруджено дзвіницю, у якій відбуватимуться зустрічі із ветеранами Афганістану, учасниками АТО, курсантами, військовослужбовцями та членами їхніх сімей, проводитиметься катехизація для дітей.

Освячення храму планується 15 лютого 2017 року на храмовий празник у свято Стрітення ГНІХ. Цей день є важливий для воїнів-афганців, адже саме 15 лютого 1989 року завершилося виведення військ із Афганістану.

До військового храму Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ призначив для служіння капеланів: о. Михайла Білецького – настоятелем храму, а також о. Мирона Горбового – сотрудником храму.

Джерело: “Капеланство. info”.