У 2019 році Всеукраїнський Форум Відповідальних Людей знову єднає українську молодь

Цьогоріч команда організаторів та Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ інтегруватиме нові ідеї та можливості у розвиток відповідальних людей України. Завдяки плідній співпраці, дискусії та креативному мисленню учасників і спікерів, можемо досягти синергії. Адже ми об’єднуємо спільною метою представників Церкви, громадського сектора, підприємництва та державного управління. Для цього, у найближчі півроку, в шістьох містах країни буде проведено низку форумів*, у яких можуть взяти участь ті люди, які готові змінювати себе та своє оточення задля кращого майбутнього.

“Форум відповідальних людей” — це чудова платформа для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів для громадських активістів, представників духовенства, волонтерів, студентів, бізнесменів, та просто відповідальних людей України.

Завдяки спільним зусиллям організаторів та учасників, у 2017 році вдалось провести такі форуми у трьох містах, на які завітали сотні учасників, а також представники Австралії та Польщі:

Львів: “Думай Глобально – Дій Локально”, “Інновації”;

Червоноград: “Місто. Розвиток. Майбутнє.”;

Кривий Ріг: “Майбутнє творимо сьогодні”.

“Для мене Форум відповідальних людей – це чудовий майданчик для налагодження діалогу між відповідальними та небайдужими людьми з різних регіонів України, – ділиться своїми думками Олександр Ярема, спікер ФВЛ, заступник Міністра у Міністерстві молоді та спорту України, – Форум є своєрідною креативною лабораторією суспільних інновацій, а також місцем, де можна знайти однодумців для реалізації своїх проектів. Крім того, це чудовий простір для діалогу різних секторів, зокрема влади, громадянського суспільства та бізнесу”, – додав він.

Ба більше, Форум відповідальних людей об’єднав цікавих непересічних спікерів із різних сфер діяльності. Загалом вони охоче розповіли про свої історії успіху, поділились цінними думками, а також надихнули на нові починання тих, хто був готовий не чекати змін, а творити їх вже сьогодні.

“Мені дуже сподобався формат проведення форуму! Він складався з панельних дискусій, на яких спікери розповідали про свій досвід, та практичної частини, в якій учасники долучалися до напрацювань, що стосувалися церкви, громадськості, бізнесу та влади, – розповідає уродженка Донеччини, Ольга Чаплик, – Я брала участь у першому та другому Форумах, що відбулися у лютому та листопаді 2017 р., і  надзвичайно задоволена, оскільки отримала максимальну користь – познайомилась із цікавими людьми: спікерами, які представляли різноманітні теми, та активними учасниками. Хочу зазначити, що Форум – це місце натхнення та віри в те, що ми здатні власноруч змінювати наше суспільство, завдяки участі в локальних проектах. Я настільки захопилася ідеєю розвитку, що у своїй праці також стала ініціатором та організатором подібних заходів. Наразі працюю у благодійному фонді “Карітас”, що у Харкові».

Якщо ви прагнете змін та готові стати їх частиною – приєднуйтесь до спільноти “Форуму відповідальних людей”. Слідкуйте за оновленнями на нашій Facebook-сторінці – https://my.su/uvxf2. Координатор Форумів відповідальних людей – Орест Гевак (097 581 32 70), секретар Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ.

До зустрічі у Полтаві! 😉

*Форуми Відповідальних Людей 2019:
21 травня – Полтава;
4 червня – Дніпро;
13 червня – Дрогобич;
28 вересня Чернівці;
10 жовтня – Кам’янець-Подільський;

II половина жовтня – Червоноград
22-23 листопада – Львів.