У День захисту дітей у Львові відбудеться екуменічна молитва за дітей, які постраждали через війну

Завтра, 1 червня 2022 року, у Домі милосердя святого Миколая, який діє при Центрі Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ (вул. Короленка, 7) відбудеться екуменічна молитва за дітей, чиє життя забрала війна, за тих, хто осиротів та отримав поранення. Початок молитви о 15:00. Подія відбудеться з нагоди Дня захисту дітей. До неї долучаться представники усіх християнських конфесій міста.  

Як розповів керівник “Центру Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Роман Прокопець спільна молитва – має велику силу, яку сироти відчувають у своєму житті.

“Як “Центр Опіки Сиріт” ми щодня молимося за сиріт, щоби Господь їх благословляв доброю долею. Щоби кожна з тих дітей насправді не відчувала самотності у цьому світі, але знала, що є той, хто її супроводжує, підтримує цією молитвою. Не раз ми мали свідчення того, що молитва за дитину-сироту була вирішальною. Діти розповідали, що вони відчували, що за них моляться. Другий момент, що формат екуменічної молитви є дуже корисний, бо ми показуємо єдність у тому, що життя дитини є на першому місці. Сьогодні коли людське життя часто нівелюється, зневажається, то ми спільною молитвою свідчимо що ми є за те, щоб кожна людська особа, незалежно від її віку, мала гідні умови для життя та існування”.

Керівник департаменту “Адмііністрація міського голови” Євген Бойко, підкреслив: 

“Цього року у День захисту дітей не можемо не згадати про тих, хто постраждав через війну. Її жертвами щоденно стає все більше дітей – сотні з них вже загинули, тисячі поранені, чимало втратили батьків. Відтак, у День захисту дітей спільно із представниками усіх християнських конфесій піднесемо молитву за упокій тих , чиє життя забрала війна та краще майбутнє для знедолених дітей України”.