У День Збройних Сил України у Львові вшанували пам’ять полеглих Героїв

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2022 року, у Львові вшанували пам’ять полеглих Героїв, що спочили на полях почесних поховань Личаківського кладовища.

У цей день відбулася екуменічна заупокійна молитва за всіх воїнів, що віддали життя за свободу і незалежність України. Молитву звершили представники різних конфесій та релігійних організацій, серед них – Митрополит Львівський ПЦУ Макарій, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ Степан, військові капелани, а ще – муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов.

Долучилися до вшанування пам’яті полеглих представники міської та обласної влади, народні депутати України, керівники силових структур у Західному регіоні України, командири військових частин й військовослужбовці Львівського гарнізону, ветерани, родини полеглих Героїв та небайдужі львів’яни.

Після спільної молитви присутні поклали квіти та запалили лампадки до могил Героїв, віддаючи їм належні військові почесті.

Джерело: фейсбук-сторінка Павла Ткачука, начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного