У Дубаї відбудуться різдвяні святкування. Українці колядуватимуть разом з Тарасом Чубаєм

1ba20d6d-1aba-4cf4-8fb3-86f39d2c76d2У четвер, 14 січня, у Дубаї відбудеться спільне святкування Різдва Христового. Почесним гостем запрошений українській співак Тарас Чубай, який разом з українцями в Еміратах співатиме колядки.

Під час святкування планується благодійний аукціон, кошти з якого будуть направлені до Національного інституту раку у м. Києві, де хворі діти вже отримували благодійну допомогу від українців з ОАЕ на свято Миколая у грудні минулого року.

Додамо, молода українська громада в ОАЕ вдруге святкує Різдво Христове разом. За рік громада УГКЦ в ОАЕ зміцніла та зросла. У Навечір’я Різдва Христового було відправлено Святкове Богослужіння в грецькій церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Джебель Алі (Дубай).

Під час Божественної Літургії молилися чисельні вірні з Еміратів, а також гості-українці з Австралії. Були присутні українські дипломати на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом України в ОАЕ Юрієм Полурезом. Молитовно звучали українські колядки.

А 7 січня, Різдвяна Божественна Літургія була відправлена у катедральному соборі Святого Йосифа Обручника в столиці ОАЕ м. Абу Дабі. Богослужіння прикрасив святковий вертеп, який підготували дорослі та маленькі члени української громади.

За матеріалами: news.ugcc.ua