У Франківському районі Львова збудують церкву адвентистів сьомого дня

1

Нова церква буде висотою 17 метрів.

У Львові на вулиці Івана Багряного, 38 зведуть церкву адвентистів сьомого дня. Відповідні містобудівні мови та обмеження видав міський виконавчий комітет.

Замовником будівництва є релігійна громада адвентистів сьомого дня. Ділянка, на якій планують будівництво, перебуває у комунальній власності. Її площа 0,20 га. Функціональне призначення ділянки – зона Г-2 (зона центру ділової та громадської діяльності).

2

Згідно з документацією, прихожани хочуть реконструювати теперішню будівлю храму з розширенням та надбудовою. Висота майбутньої релігійної споруди становитиме 17 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови – 24,7%.

Нагадаємо, на перехресті проспекту Чорновола та вулиці Варшавської на місці нинішньої дерев’яної церкви планують побудувати церкву священномученика Миколая Чарнецького та реколекційно-духовний центр для паломників.

Адвентисти сьомого дня – один із напрямків протестантизму, що виник у США. Найхарактерніші відмінні риси віровчення – переконання про необхідність додержання усіх Десяти заповідей (зокрема буквального дотримання заповіді про суботу) й віра у близьке Друге пришестя Ісуса Христа.

3

Візуалізації надані ЛМР

Джерело: Твоє місто