У Гарнізонному храмі Львова молились за освітян

IMG_0500У четвер, 1 жовтня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, з нагоди Дня працівника освіти, відбувся урочистий молебень за освітян. Участь у спільній молитві взяли педагоги, працівники закладів освіти, естетичного виховання дітей, публічних бібліотек, установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів у районах Львова, інших освітніх закладів, духовенство та представники влади міста. Усі спільно молилися за невтомних працівників і терпеливих наставників, за тих, хто сприяє не тільки розумовому зростанню своїх учнів, а ще й формуванню духовно-моральних якостей.

Молитву до Пресвятої Богородиці очолили о. Павло Цвьок, синкел у справах мирян Львівської архиєпархії УГКЦ, о. Степан Сус, голова центру військового капеланства, синкел у справах капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму, та о. Тарас Михальчук, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ.

wide_10-1Після вступної молитви о. Павло Цвьок виголосив вітальну промову тим, хто дарує знання.

«Є три найважливіші види служіння у нашому житті: священство, лікарська справа і вчителювання. І ці люди безпосередньо виконують волю Бога щодо тих, хто стоїть перед ними. Тому бажаю вам, наші високодостойні педагоги, служити людям, які вас оточують, старатися для них і віддавати себе їх без остатку. Викладачі – це, перш за все, ті люди, які відкривають нам першу життєву дорогу, які прикладами своїх талантів та вмінь вкладають у серце дитини те, чим вона буде згодом жити, мислити і керуватися. Тому їхня праця і старання є надзвичайно вагомими» – наголосив о. Павло Цвьок

Після закінчення молебня за освітян усі присутні виконали молитву за Україну та заспівали молитовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», в шану тим, хто зараз бореться за свободу і незалежність Української держави.

Міський голова Львова Андрій Садовий також привітав освітян із професійним святом.

12065595_970762252965370_5636555506764752100_n«Тут зібралися дуже мудрі і талановиті люди, які присвятили своє життя служінню. Звісно, кожен з нас пам’ятає тих вчителів, які змогли навчити твердості, стійкості до негараздів, які нас спіткають. Викладачі – це ті, які своїми думками, словами, діями дали поштовх у житті. Я та громада Львова хочемо подякувати вам за вашу працю, за те, що ви горите свічкою, віддаючи своє тепло тим, хто цього потребує,— нашим дітям» – зазначив міський голова Львова.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua