У Гарнізонному храмі відбудеться вечір духовного співу з нагоди 5-річчя заснування P&P Quintet

Про це на своїй фб-сторінці повідомив настоятель Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла, о. Тарас Михальчук. Вечір духовного співу від P&P Quintet матиме назву ” В тиші” і відбудеться 24 грудня о 19:30 у Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла (Театральна, 11).

“Перш за все, для нас важливо підбити певні підсумки і відзначити особливий час для нашого квінтету Гарнізонного храму. Адже у цей час минає рівно 5 років, відколи вони дебютували у нас у храмі із молитовним співом, а саме супроводом Вечірньої напередодні свята св. Миколая. І для нас цей концерт — це, перш за все, можливість подякувати Богові за те, що 5 років ми є разом із квінтетом.  Через інтригу я не можу відкривати все, що буде відбуватися цього вечора, але вже неозброєним оком помітно, що тим, хто буде присутнім онлайн, чи наживо, ця подія запам’ятається на все життя.  Чому концерт називається “У тиші”, бо, перш за все, наш квінтет виконує молитовний, духовний спів. І хотілося б подякувати Богові за те, що у Гарнізонному храмі є такий гарний колектив, який зокрема у карантин зміг прожити цей особливий і непростий час для нашої країни”, – розповів отець Тарас Михальчук.

Керівник і баритон акапельного  квінтету Василь Гнипюк трохи привідкрив завісу репертуару концерту:

“Подія називається “У тиші”, бо це найкраще характеризує задум концерту і взагалі нашу музику. Колядувати ми не будемо, пролунає лише 2 колядки. Загалом це буде музика для душі”,

Переглянути вечір духовної музики можна буде і на фб-сторінці Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла.