У Гарнізонному храмі вшанували пам’ять наших захисників та Героїв – Кирила Андрієнка й Андрія Родича

wide_07-29.Вчора, 29 липня 2015 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбулась Заупокійна Літургія за Кирилом Андрієнком та Андрієм Родичем, котрі загинули рік тому в зоні АТО. Про це на своїй сторінці у  Facebook повідомив Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ, Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла – о. Степан Сус.

«Рік, як їх немає з нами та любов живе вічно! Ми молимось за них та усіх наших Героїв, тому що їх дуже любимо!» – зазначив головний військовий капелан.

Після Літургії о. Степан Сус і рідні та друзі Героїв подались на Личаківське кладовище, на місце поховання загиблих захисників, аби там вшанувати їхню пам’ять.

Довідка:

Андрій Родич – старший лейтенант, офіцер 24-ої окремої Залізної механізованої бригади (А-0998), котрий загинув минулого року 31 липня у зоні АТО, захищаючи суверенітет Батьківщини.

Кирило Андрієнко був командиром роти спеціального призначення сухопутних військ Збройних сил України. Український військовий загинув у зоні АТО 29 липня під час проведення спецоперації.

За матеріалами: www.kapelanstvo.info