У храмі Преображення Господнього ПЦУ виставлять мощі Святого Миколая Чудотворця

На храмове свято, 19 серпня, у  церкві Преображення  Господнього ПЦУ, що на вул. Роксоляни, 43 (Левандівка), можна буде помолитися перед  мощами Святого Миколая Чудотворця, архиєпископа Мирлікійського. Мощі перебуватимуть у храмі у відкритому доступі до 28 серпня.

Відтак на свято Преображення Господнього у церкві відбудеться святкова літургія. Цього дня служитимуть акафіст до святого Миколая Чудотворця, та благословення єлеєм святого. Опісля відбудеться освячення плодів. Про це повідомив настоятель храму отець Володимир Біловус. 

Храм буде відчинений щодня з 19 серпня  до 28  серпня 2022 року  з 8 години по 21 годину. Також впродовж цього часу  о 9 годині та в 19 годині служитимуть акафіст, молитви перед святинею за здоров’я і зцілення, мир, любов, злагоду у родинах, а також за швидку перемогу над ворогом та благословення святим єлеєм. 

Розпорядок Богослужінь у Храмі Преображення Господнього ПЦУ на 19 серпня 2022 року:

9:00 – Акафіст до святого Миколая Чудотворця архієпископа Мирлікійского 

10:00 – Водосвятний молебень

11:00 –  Святкова Літургія Іоана Золотоустого,

опісля Літургії відбудеться освячення плодів.

19:00- Акафіст до святого Миколая Чудотворця архієпископа Мирлікійського.

 У храмі кожен охочий буде мати можливість приклонитися перед такими святинями: 

-ікона Пресвятої Богородиці «Всецариці», яка привезена з гори Афону, Греція (до якої моляться за недужих, онко-алко- та нарко- залежних);

– ікона Святого Спиридона Тримифунського Чудотворця, привезена з о. Корфу;

– ікона Нерукотворного Образа (Убруса) Господа нашого Ісуса Христа із часточкою каменя із Гробу Господнього та миром від мироточивої ікони Нерукотворний Спас, яка привезена із Святої Землі м. Єрусалим та іншими святинями  і реліквіями, які зберігаються у храмі.

Нагадаємо, що 19 грудня вшановують пам’ять про святого Миколая Чудотворця, архиєпископа Мирлікійського. Святий здійснював чудеса, зокрема зцілював людей від невиліковних хвороб.   Його вважають покровителем моряків та мандрівників. До нього також звертаються про заміжжя дівчат, про захист від небезпеки та за різні потреби.

Додамо, на території парафії Преображення Господнього ПЦУ триває будівництво мурованого храму. Тут також організовують також благодійні обіди для безхатченків, діє недільно-катехитична школа, паломницький центр “Фавор”, проводять літній табір для дітей “Канікули з Богом”.

Реквізити для пожертв на будівництво храму:

53 66 3953 0196 1554 

Підготувала: Наталя Стареправо