У храмі св. Архистратига Михаїла нині відзначили престольне свято

Сьогодні у день Святого Архистратига Михаїла та інших безплотних сил Преосвященний владика Володимир (Груца) очолив Божественну Літургію у храмі Святого Архистратига Михаїла з нагоди храмового празника. Цей храм є головною святинею монастиря Святого Обручника Йосифа Студійського Уставу УГКЦ (вул. Винниченка, 22)

В часі проповіді Преосвященний Владика звернув увагу на те, що Ангели є Божими посланцями, які покликані служити людям. Архиєрей закликав до наслідування Ангелів у їхній місії служіння ближнім та співпрацювати з ними щоденно у ділі нашого спасіння.

За Божественною Літургією Преосвященний Владика Володимир возвів у єрейський сан єродиякона Єфрема (Ярослава) Терешка, студита. Ці священничі свячення для спільноти Студитів стали справді великим Божим даром та знаком надії, оскільки останні єрейські свячення у Студитів мали місце аж 10 років тому.

Нововисвячений єромонах Єфрем (Терешко) народився 11 жовтня 1983 у Брюховичах біля Львова у сім’ї Андрія і Ольги. До монастиря вступив 12 жовтня 2002 року. Малий Ангельський образ прийняв 15 лютого 2009 року. Будучи у монастирі, закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа. Дияконські свячення отримав 28 серпня 2013 з рук Блаженнішого Святослава.

Преосвященний Владика Вололимир побажав новопоставленому священнику ревного та жертовного служіння Богу та ближнім.

Завершилася Божественна Літургія урочистим многоліттям та молитвою за Україну.

Преподобний о. Йона (Максім), Ігумен Студитів від імені усієї спільноти сердечно подякував Преосвященному Владиці Володимиру за поставленого єрея та за постійну опіку над студитськими монастирями на території Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Інформацію надав Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм. Юстин (Бойко)