У храмі святого апостола і євангелиста Луки УПЦ КП на Тракті Глинянському було звершене Таїнство Соборування

2017_04_12_soboruvannia_trakt_512 квітня 2017 року, ввечері Великої середи, у львівському храмі апостола і євангеліста Луки УПЦ КП, що на Тракті Глинянському, було звершено Таїнство Соборування.

На запрошення настоятеля парафії, військового священика протоієрея Віталія Кібліцького, окрім клірика храму, військового священика протоієрея Андрія Феденьківа, участь у священнодійстві також взяли настоятель університетського храму Покрови Пресвятої Богородиці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, військовий священик протоієрей Роман Великий, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Ременів (Кам’янка-Бузьке благочиння) протоієрей Михаїл Пасірський, клірик університетського храму Різдва чесного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького протоієрей Миколай Ярошевич.

Перед Таїнством Соборування віряни мали змогу приступити до Таїнства Сповіді, а наступного дня, у Великий четвер, – до Таїнства Причастя.

Після завершення Соборування протоієрей Михайло Пасірський звернувся до учасників богослужіння з повчальним словом про роль Таїнств Сповіді, Соборування та Причастя в житті християнина, зокрема в боротьбі з гріховними схильностями душі.

У свою чергу настоятель храму привітав своїх парафіян із прийняттям Таїнства Маслосвяття.

Зауважимо, цього дня до Таїнства Соборування приступили кілька сотень вірян.

Джерело: Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП