У Католицькій Церкві з’явився новий рух

Папа Франциск привітав К’яру Аміранте зі схваленням статуту спільноти «Нові обрії».

Святіший Отець просить Воскреслого Господа допомогти членам спільноти «втілювати добрі наміри в конкретні справи милосердя» і остерігатися того, що К’яра Аміранте називає «смертоносним вірусом компромісу і літеплості», щоб приносити рясні плоди і дозволити світлу Христового Воскресіння засяяти над світом.

Спільнота «Нові обрії» народилася 25 років тому від «нічних пригод»: спочатку одна К’яра, а потім і її однодумці просто на вулиці намагалися встановлювати діалог із молоддю з неблагополучних сімей, із безпритульними, які часто також мали ментальні проблеми, з наркоманами та повіями.

Відтоді спільнота К’яри займається євангелізацією вулиці. Проблемні молоді люди, відчувши в «Нових обріях» радість нового життя, яке дарує Бог, самі потім відчувають потребу «повернутися на вулицю» і поділитися радістю з тими, хто досі там залишається.

Спільнота проповідує в найбільш неочікуваних місцях: дискотеках, барах, на пляжах. У її діяльність залучені вже сотні тисяч людей, і щорічно спільноті вдається зустріти близько двох мільйонів людей та стати для них свідками справжнісіньких чудес і «воскресінь».

Сама К’яра пережила в юності чудесне зцілення від невиліковної хвороби, яка мала призвести до її повної сліпоти. Сьогодні вона — консультант Папської ради з Нової євангелізації.

За матеріалами: CREDO