У Костянтинівці завершився християнський дитячий табір, який організували львівські студенти

3Цьогорічний табір у Костянтинівці називався “Екодбайко”. Його організували львівські студенти із волонтерського простору “DoBro” при “Студентському капеланстві ЛА УГКЦ”. Табір відбувався на території місцевої школи у Костянтинівці. Щоденно учасники долучалися до Літургії.

Окрім того, кожен день був присвячений конкретному екологічному аспекту. Роздумували, як любити природу і чому важливо про неї правильно піклуватися. Загалом до табору долучилося шестеро студентів-організаторів.

У середньому на табір приходило 30 дітей. Цьогоріч особливо закцентували на катехизації. Духівником табору був о. Віталій – настоятель храму св. Миколая у Костянтинівці.

Чимало  таборят приступили до першої Сповіді, Причастя.

Волонтер і студентка “Львівської політехніки” Наталя Медведєва зазначила:

“Я долучаюся до цих таборів найперше, щоб змінювати Україну. Адже зміни починаються  з нас. Якщо кожен буде казати: треба щось змінити і не буде діяти, то й ніякого руху вперед не буде. Я хочу, щоб ми розбудовували Україну і допомагали розбудовувати Церкву на Сході нашої держави”. 

2

  Також діти отримали незабутні враження від мальовничих куточків краю. Відвідали  музей села Олександрово-Калинове, залу природи “Неймовірна галявина”. “Сучасну кімнату АТО”.

Паралельно із табором у Костянтинівці діють табори у Мирнограді, Новодонецьку та інших містах Донбасу. Спонсором є NWLA – Ukrainian National Women’s League of America

Наразі табір у Костянтинівці завершено, але львівські студенти невтомно долучаються до волонтерства на Донбасі.

3 4

Довідка:  Волонтерський простір DoBro діє при “Центрі Студентського капеланства” ЛА УГКЦ.  Студенти щомісяця їздять на Схід України. Влітку особливо активно організовують на Донбасі дитячі християнські табори. Щоб “налагоджувати” мости між Західними і Східними теренами України, допомагати у соціальному служінні УГКЦ на Сході.