У ЛПБА відбулась щорічна Міжнародна наукова конференція

_dsc880324 листопада 2016 року у Львівській православній богословській академії  відбулася IX щорічна Міжнародна наукова конференція ”Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво”. У роботі конференції взяли участь науковці з України, Білорусі та Німеччини.

Серед основних напрямків конференції: християнське богослів’я, історія Церкви і християнська культура, богословське та мистецтвознавче дослідження творів сакрального мистецтва, іконографії українського іконостасу, особливості виявів та історичного розвитку української релігійної філософії.

Серед почесних доповідачів конференції –  професор університету ім. Мартіна Лютера (м. Халле-Вітенберг) доктор Рейнгарт Тьоле (Dr. Reinhard Thöle), який від імені університету вручив студентам ЛПБА Володимиру Венгрену та Юрію Лабусевичу державні сертифікати за успішно пройденний практичний курс з поглибленим вивченням німецької мови.

lpb

Довідка: Володимир Венгрен та Юрій Лабусевич перебували в рамках міжнародної програми обміну студентами у східно-німецькому місті Халле, де разом з інтенсивним вивченням німецької мови брали участь в спеціалізованих заняттях на богословську тематику та в практичному курсі з введення в процес наукових досліджень.

Опісля робота конференції продовжилася у таких секціях: “Богослів’я” (модератор – протоієрей Михаїл Сивак), “Духовність, мораль, культура” та “Історія” (модератор – протоієрей Назарій Лозинський), “Мистецтво” (модератор – Андрій Цебенко).

Загалом під час роботи конференції авторами було представлено понад п’ять десятків різноманітних досліджень.

За матеріалами: Прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП