У Львівській Архідієцезії РКЦ рукополижили одразу чотирьох дияконів у сан священства

max-20160521194042733У Львівській катедрі Архиєпископ і Митрополит Мечислав Мокшицький рукоположив у суботу, 21 травня, чотирьох дияконів у сан священства. Свячення пресвітеріату отримали три диякони зі Львівщини Олег Яш з Ходорова, Роман Брода з Мостиськ, Мар’ян Музика зі Львова та Володимир Сивак з Микулинець, що на Тернопільщині.

Присягнувши послух єпископу відтепер з Божою допомогою вони служитимуть вірним Львівської Архідієцезії.

У своїй проповіді Митрополит закликав нових священників бути милосердними і святими у своєму служінні: «Це служіння повинно запровадити вас до святості, до реалізації Божого прохання скерованого до людей: “будьте святими, бо я є святий”». Архієпископ зазначив, що нові пресвітери приймають свячення у 25-ту річницю відновлення структур Римсько-Католицької Церкви та в 15-ту річницю візиту Святішого Отця Івана Павла ІІ на наші землі – «Тому особливими для вас мають бути слова папи, який свого часу сказав: “Duc in altum! Виплинь на глибінь, львівська латинська Церкво! Господь з Тобою! Не лякайся труднощів, які також і сьогодні є на твоєму шляху. З Христом здобудеш перемогу”».

На урочистості традиційно прибули не тільки настоятелі і родини нових священиків, але й вірні з різних парафій де вони зростали, служили, проходили практики.

У неділю нові священики вирушили до своїх рідних парафіяльних спільнот, де звершили першу подячну Святу Месу.

Фото: Іван Федорич та Вероніка Керницька

За матеріалами: www.rkc.lviv.ua