У Львівській архідієцезії звершили обряд консекрації вдови

У середу, 3 квітня, у Львівській архідієцезії відбувся обряд консекрації овдовілої особи. Обряд звершили на парафії св. Терези від Дитяти Ісуса в селищі Брюховичі під Львовом.

Про це повідомляє сайт Римсько-католицької церкви в Україні.

Першою богопосвяченою вдовою у Львівській архідієцезії стала пані Марія, яка належить до брюховицької парафії св. Терези від Дитяти Ісуса. Вона склала обіт чистоти на руки єпископа-помічника Львівської архідієцезії Едварда Кави. Відповідно до обряду, богопосвячена вдова отримує хрест та примірник Літургії Годин, щоби вдивлятись у приклад Ісуса Христа та підтримувати Церкву та світ посиленою молитвою.

«Таким чином, виражаючи волю тісніше з’єднатися з Христом, консекрована вдова стає знаком надії та радості для спільноти Церкви, яка чекає на повернення Божественного Нареченого», – підкреслюють у повідомленні.

Богопосвячене вдівство є шляхом до тіснішого єднання з Христом, можливістю ревніше брати участь у виконанні пророчої, священницької та царської місії Христа, до якої кожен із нас покликаний у Хрещенні, жертвуванням зусиль та страждань за спасіння – не лише своє, а й ближніх – у збереженні послуху своєму єпископу.

Як зазначають в РКЦ, вперше обряд консекрації вдови в Україні відбувся 25 березня 2024 року у Кам’янці-Подільському. Тоді обіт чистоти склали чотири особи.

Також читайте: Єпископ Едвард (Кава): «Покликання зараз мають зовсім інший вимір, ніж у 90-х роках»