У Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ не виявили жодних вибухових пристроїв

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні, 4 вересня, о 10.14 год. на телефон 101 ГУ ДСНС у Львівській області від аноніма з мобільного телефону надійшло повідомлення, що у Львові на вул. Хуторівка, 35 (Сихівський район) заміновано Львівську духовну семінарію Святого Духа. На час обстеження з приміщень семінарії було виведено 120 осіб. О 12:30 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявили. Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у складі 30 осіб та 8 одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівники Сихівського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області, спеціалісти вибухово-технічного відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області разом з кінологом провели обстеження будівель семінарії та прилеглої території.

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Джерело: сайт ЛМР