У Львівській Катедрі відбудеться заупокійна Свята Меса за померлого єпископа Станіслава Падевського

max-20170331121446237Труну з тілом світлої пам’яті єпископа Станіслава Падевського привезуть до Львова у вівторок ввечері, 4 квітня 2017 року, а урочиста заупокійна Меса буде звершена в середу, 5 квітня 2017 року, о 10:00 год.

Як пастирі, так і вірні Львівської Архідієцезії РКЦ, в якій він виконував служіння єпископа-помічника, помоляться біля його труни в Львівській Катедрі.

Довідка

З моменту смерті і тимчасового поховання єпископа Станіслава Падевського в капуцинському гробівці в Малопольському Сендзішові, було докладено чимало зусиль, щоб перенести тіло єпископа Станіслава до України. Врешті вдалося завершити всі формальності, і перший єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії буде похований в своїй дієцезії.

Вірні РКЦ відчувають вдячність за єпископа Станіслава, за його пастирське служіння в Кам’янець-Подільській Церкві та в Церкві Львівській. Він став наріжним каменем Харківсько-Запорізької дієцезії, приймаючи прохання св. Йоана Павла ІІ, який направив його до цієї Церкви.

Єпископ приймав мудрі і виважені рішення, які були виразом солідарності з людьми та відваги в захисті їхньої гідності та громадянських прав.

Запрошуємо до участі в Службі Божій та спільної молитви.

Джерело: сайт Львівської Архідієцезії РКЦ в Україні