У Львівській православній богословській академії відбулись ІІІ Християнські постові читання (Фото)

З благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, у Львівській православній богословській академії 11 квітня 2016 року відбулись ІІІ Християнські постові читання “Синергія Бога і людини за творами Святих Отців”.

Відкрив науковий захід ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який представив гостей та розповів про збірник матеріалів читань.

Першим із доповіддю про радість у Господі, як один із предикатів синергії, виступив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Опісля з доповідями виступили гості: протоієрей Миколай Лагодич, завідувач теологічного відділення КПБА при Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича із доповіддю “Духовно-моральне зростання особистості за твором Климента Олександрійського “Педагог”: теорія і практика християнського благочестя” та клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне протоієрей Віталій Ейсмонт із доповіддю “Про людську природу Христа за вченням преподобного Максима Сповідника”.

Наступними виступали із доповідями викладачі ЛПБА: проректор прот. Михайло Сивак, прот. Володимир Грех, прот. Іван Гарат, прот. Андрій Лотоцький, Олег Костів.

Також із вітальним словом виступив перед учасниками викладач Ганноверського університету (Німеччина) протоієрей Андрій Федчишин.

Загалом у читаннях було заявлено 16 доповідачів, дослідження яких увійшли до збірника матеріалів.

З підсумковим словом про важливість вивчення української богословської традиції звернувся до присутніх Митрополит Димитрій.

Після заходу благочинний академічного храму протоієрей Назарій Лозинський провів для гостей екскурсію монастирським комплексом: храм свят. Йоана Золотоустого, внутрішній дворик та крипта, де покояться останки засновниці монастиря Людвіги Моравської (сестри Марії від Хреста).

За матеріалами: lpba.org.ua
Фото: Валентина Євтушок, lpba.org.ua