У Львівській православній богословській академії вручили дипломи випускникам

У вівторок, 14 червня 2016 року, у Львівській православній богословській академії закінчився черговий навчальний рік. Очолив святкування владика Димитрій митрополит Львівський УПЦ КП. На запрошення владики на випускний до ЛПБА прибув також єпископ Фотій, керуючий Запорізько-Мелітопольською єпархією.

Архиєреям співслужили: ректор, духівники та викладачі ЛПБА.

Після Літургії владика Димитрій очолив богослужіння подячного молебня та вручив дипломи випускникам: 12 магістрів (серед яких один диплом з відзнакою – Драган Петро) та 14 бакалаврів богослів’я.

Зі словами вдячності звернулись до владики, ректорату, інспекції, викладачів та батьків старости 6 і 4 курсів – Драган Петро та Макарчук Василь, подарувавши для бібліотеки ЛПБА добірку літератури.

Митрополит Львівський Димитрій звернувся до присутніх із повчальним словом. Владика наголосив на важливості освіти і самоосвіти для студента духовного навчального закладу у сучасному секуляризованому світі. Владика нагадав випускникам слова Спасителя: «Жнива великі, а женців мало», закликаючи творити християнські сім’ї та приймати священичий сан, щоб нести світло Христового вчення у світ.

За матеріалами: lpba.org.ua