У Львівській єпархії УПЦ відбудеться конкурс знавців української мови

13986У суботу, 11 лютого 2017 року, у Львівській єпархії УПЦ відбудеться конкурс знавців української мови – з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета (Кучерова), з ініціативи відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства Львівської єпархії та за підтримки інформаційно-просвітницького відділу.

До участі запрошують усіх охочих парафіян єпархії, учнів 9-х класів для написання диктанту з релігійно-моральної тематики, з творчого доробку одного з українських письменників. Текст диктанту наразі відомий лише голові Оргкомітету.

Переможець конкурсу буде нагороджений візитом на концерт популярного українського гурту “СКАЙ”, учасника Національного відбору для участі у Євробаченні 2017, що пройде у Львові 18 лютого, а також особистою зустріччю з фронтменом гурту Олегом Собчуком.

Конкурс пройде на базі Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи №52 імені М. Лобачевського (вул. Гоголя, 17). Для підтвердження участі в конкурсі оргкомітет просить зателефонувати за номером +38097 019 88 19 (о. Маркіян). Початок диктанту о 12:00 год.

Джерело: “Львівська єпархія УПЦ”.