У львівському храмі відбувся монаший постриг кандидатки до Згромадження Сестер Редемптористок

Вчора, 6 вересня, юна кандидатка, а нині сестра, Ольга Лозинська розпочала свій новіціят у Згромадженні Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористок місійних). Такий чин  називають облечинами, або постригом. Сестра Ольга відтепер отримала монаший одяг.

Облечини звершили у церкві свящмч. Йосафата УГКЦ у Львові. Урочисте богослужіння очолив Преосвященний владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла УГКЦ.  Під час недільної проповіді владика привітав кандидатку й наголосив на важливості її вибору:

«Саме зараз ми будемо свідками  визначної події, де Оля вибирає свій  шлях у житті, щоб максимально присвятити час не для себе, а для Бога і через Нього  постаратись послужити своїм ближнім.  Такий повчальний приклад показує, що молодь вже у такому юному віці розуміє, – життя без цінностей не має сенсу. Сьогодні  Оля дає добрий приклад: життя з Богом – найкраще  життя. Вона заохочує нас до того, що час, який дає Бог, треба використовувати  лише з Ним».

Підтримати сестру приїхали рідні, друзі та монаша спільнота. Під час облечин дівчина отримала габіт й розпочала період новіціяту.  Цей час готує до складення перших тимчасових обітів послуху, чистоти та убожества.

Підготувала: Наталя Стареправо

Фото із фб-сторінки Sestry Redemptorystky