У львівських школах влаштовують духовні зустрічі (Відео)

Зустрічі1Вже вдруге духовенство різних конфесій навідалося у школи міста, аби навчити молодь гартувати свій дух. Особливо, кажуть священики, це важливо, коли на порозі війна. Вони вчать десятикласників співпереживати і зростати патріотами.  Як кожен може допомогти фронту, навіть залишаючись вдома цього разу розповіли під час зустрічі «Мобілізація духу» десятикласникам Сихівського і Франківського районів нашого міста, зокрема й учням 13-ї школі, що на Сихові.

«Що роблять ті хлопці, які зараз в першому ряді нашого фронту за єдність і незалежність України, зрештою, за свободу? Вони собою жертвують, щоб діти могли ходити в садочок, старші трошки могли вчитися і все решта могло розвиватися і приносити і добробут, і користь для Божої справи і для нашого народу», – каже священик храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Михайло Гарват.

Опираючись на слова митрополита Шептицького, говорять про правдивий патріотизм. А коли звучить запитання учня: чи вбивство на війні є гріхом? – отець каже: «хто боронить і захищає мир – той на Божій стороні».

«Заповідь Божа каже: «не вбий!» І тому той, хто нападає, хто хоче знищити іншу людину, той, хто є агресором, він, як ти кажеш, порушує Божу заповідь «Не вбий!». Тому з того треба сповідатися», – переповідає священник.

Лише з парафії отця Михайла в цей день на такі уроки вирушило шестеро духівників. У цій школі така річ відбувається вперше. Хоча всіх учнів вже давно об’єднала спільна біда: задля бійців тут навіть ярмарки проводили.

Для відео

 

Сюжет Оксани Сенишин

За матеріалами: zaxid.net