У Львові благодійним ярмарком продажу книг підтримають книгозбірні на деокупованих територіях

7 грудня 2022 року Український католицький університет запрошує на благодійний ярмарок продажу книг на підтримку проєкту «Хочу читати!» Участь у заході візьмуть видавництво Старого Лева, видавництво «Свічадо» і видавництво «Апріорі».

Метою проєкту «Хочу читати!» є збір книг для деокупованих територій, де були знищені школи, бібліотеки і простори для читання. Першою локацією, для якої проводили збір, став відновлений цифровий освітній центр у селі Богданівка, що на Київщині. Там школа була вщент спалена росіянами, бібліотека втрачена і понад 500 дітей залишились без можливості мати доступ до навчання та просто навіть теплих книжкових історій.

«Протягом 3 місяців ми збирали книги, якими ділилися добрі люди з усієї України», – зазначають організатори. «І цим ярмарком хочемо завершити збір для Богданівки, прозвітуватися та оголосити про продовження та розширення проєкту вже для Миколаївщини».

Благодійний ярмарок відбудеться 7 грудня в холі Центру Шептицького (вул. Стрийська, 29а, 1 поверх) з 10:00 до 19:00.

«Ви зможете купити книги для себе, на подарунки до Святого Миколая, Нового року чи ж комусь просто так. А відсоток від виручки кожне видавництво люб’язно погодилось конвертувати у книжки для проєкту», – наголошують організатори. 

Деталі щодо проєкту, всі звіти, процес збору, фото локації і різні деталі є тут.

Більше про подію: https://www.facebook.com/events/1834264663581979/?ref=newsfeed