У Львові молодь УГКЦ прийняла хрест та ікону, які є символами Світового дня молоді

hrest9sdm7 вересня відбулася урочиста передача хреста та ікони, символів Світового дня молоді, від спільноти Римо-Католицької Церкви – молоді УГКЦ. Хресний хід пройшов вулицями Львова від Архикатедри Успення Пресвятої Богородиці, РКЦ, до Архикатедрального собору Святого Юра. Повідомляє Дивенсвіт.

На початку хресної дороги до молоді звернувся о. Олександр Чумаков, духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа. Отець Олександр нагадав молоді, що завжди є багато пропозицій, як зреалізувати своє життя, проте не всі вони є добрими, а добрі, в свою чергу, не завжди є безпечними для нашого життя. Семінаристи Львівської духовної семінарії першими прийняли хрест та розважали разом із присутньою молоддю про прийняття Ісусом хреста.

Далі хресний хід вирушив до пам’ятника Т. Шевченкові, де про зустріч Ісуса із своєю Матір’ю роздумували учасники Школи християнського аніматора.

На кожній зупинці хрест підіймали так, що його могли бачити всі, хто йшов у колоні. Окрім семінаристів, від зупинки до зупинки хрест та ікону несли молоді люди із різних організацій Львова: молодь храму Пресвятої Євхаристії, Центру студентського капеланства, ЛМГО “Українська молодь – Христові”.

На останній зупинці хресної дороги, біля собору Святого Юра, хрест та ікону СДМ зустрічав Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, який наголосив, що хрест є символом перемоги. «Хай перебування цього хреста на території нашої любої України буде символом Божественної сили, Божественної правди і перемоги», – наголосив владика і закликав молитися за витривалість нашого народу в ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, що хрест та ікона СДМ перебуватимуть у різних містах України до 4 жовтня.