У Львові пам’яті Блаженнішого Любомира присвятили благодійний аукціон для потреб ЗСУ

У Львові відбувся благодійний аукціон «Моє велике бажання бути людиною» з нагоди 90-річчя Блаженнішого Любомира. Про це повідомляє Центр підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ.
 
Благодійний мистецький вечір відбувся в дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Організатори – МіжнароднийКлуб Успішних Жінок World Woman Club Lviv, Центр підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ, Архикатедральний Собор Святого Юра у Львові,  Львівська Національна Опера / Lviv National Opera.
 
Захід присвятили ушануванню пам’яті Патріарха Любомира, 90-ліття з дня якого святкують цьогоріч. Зокрема, УГКЦ проголосила 2023 рік роком патріарха Любомира Гузара, тож аукціон став також майданчиком спогадів про Блаженнішого і мистецького вечора. Участь у ньому взяли представники громадськості Львова і духовенство. 
 
20 пам’ятних лотів знайшли своїх власників та зібрали понад 1 млн грн на потреби армії – зокрема на ударні дрони для 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.
 
«Блаженніший Владика Любомир казав: “Завжди будь людиною!” та на власному прикладі навчав нас людяності, саможертовності, високих цінностей та порядності. У пам’ять та з вдячністю – продовжуймо разом допомагати нашим Героям! Молимось за життя наших бійців!»  підкреслили організатори.