У Львові побував архиєпископ для військових служб Сполучених Штатів Америки Тімоті Брогліо

Львів відвідав Тімоті Брогліо, архиєпископ для військових служб Сполучених Штатів Америки, новообраний президент Конференції католицьких єпископів США.
 
Як зазначає пресслужба Львівської Архиєпархії УГКЦ, 27 грудня 2022 року архиєпископ відвідав Святоюрську гору, де зустрівся з Архиєпископом і Митрополитом Львівським УГКЦ Ігорем та єпископом-помічником Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимиром.
 
В часі візиту архиєпископ зустрівся із Митрополитом Львівським ГКЦ Ігорем та єпископом-помічником Львівської Архиєпархії Володимиром. Фото: пресслужба ЛА УГКЦ
Гість поспілкувався із львівськими Архиєреями, поділившись власним досвідом і баченням ситуації в Україні, оглянув Святоюрський комплекс, Собор святого Юра та крипту, де спочивають Праведний Митрополит Андрей і Патріарх Йосиф.
 
Ще архиєпископ побував в Українському католицькому університеті у Львові. 
 
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
Архиєпископ Тімоті Брогліо зустрівся із генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. Фото: Павло Ткачук
28 грудня гість побував у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла, де зустрівся із головою Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ отцем Тарасом Михальчуком, ректором Українського католицького університету отцем-доктором Богданом Прахом та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генералом-лейтенантом Павлом Ткачуком.
 
«Обговорили особливості служби військових капеланів, зокрема її становлення у Збройних Силах України. Домовились з архієпископом Тімоті Брогліо про подальшу співпрацю на цій важливій ниві духовної опіки захисників України», – зазначив Павло Ткачук на своїй фейсбук-сторінці.
На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять
Архиєпископ для військових служб США відвідав Гарнізонний храм. Фото: Павло Ткачук
Пізніше архиєпископ також зустрівся із військовими капеланами Місії «Центр Військового Капеланства» Львівської Архиєпархії УГКЦ. А також разом із владикою Володимиром, ректором УКУ о. д-ром Богданом Прахом та військовими капеланами звершив у Гарнізонному храмі Чин похорону трьох полеглих Героїв.
 
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні
Архиєпископ Тімоті Брогліо зустрівся із львівськими військовими капеланами. Фото: о. Тарас Михальчук

Главою Конференції католицьких єпископів США на наступних три роки Архиєпископа Тімоті Брогліо обрали 15 листопада 2022 року. До того часу він був генеральним секретарем єпископату. З 2001 по 2008 був Апостольським Нунцієм в Домініканській Республіці та Делегатом у Пуерто-Рико, а з 2008 року звершував служіння архиєпископа для військових служб Сполучених Штатів Америки.

Перше фото: УКУ
Архиєпископ Тімоті Брогліо благословляє лейтенанта ЗСУ Олександра Леневича під час відвідин Укрїнського католицького університету.