У Львові презентують нову книгу засновника спільноти для осіб з особливими потребами Жана Ваньє

articleimages_62746_jvПрезентація відбудеться сьогодні, 10 березня о 18.30 год. на  філосовсько-богословському факультеті УКУ (вул. Хуторівка 35а ).

Учасники презентації: Олег Романчук – дитячий та підлітковий психіатр, лікар-психотерапевт; Володимир Турчиновський – кандидат філософських наук, доктор філософії; Отець Олег Кіндій – доктор патристичного богослов’я; Юлія Бойко – мама 6-річної Марічки з синдромом Дауна; Лідія Лозова – кандидат мистецтвознавства, представник видавництва “Дух і Літера”.

Відкриваючи цю книгу ми потрапляємо в світ без бар’єрів, де нема національності і раси, бідних і багатих. Читаючи книгу ми  пізнаємо нові відчуття тієї людини, яка відкинула усю цю суєту.  У своїй праці з розумово неповносправними чоловіками і жінками він зіткнувся зі світом невимовних страждань, але в кожному можна розгледіти надзвичайні риси, які можуть відіграти важливу роль у житті суспільства.

Організатор заходу – Центр Емаус, який діє при Українському католицькому університеті.

Довідка:

Філософ Жан Ваньє, засновник міжнародних спільнот для осіб з розумовою неповносправністю – «Лярш» та «Віра і Світло». У 2015 році Жана Ваньє визнали «підприємцем у галузі духу» та вручили йому престижну Темплтонівську премію за відкриття важливої ролі вразливих людей у творенні справедливого, відкритого і гуманного суспільства.