У Львові розшукують помічників Святого Миколая

fotomykolaj2-b9ced4687b2afbae8186694e1f916bbbУ Львові триває Благодійна акція «Подаруй дитині свято», яка вже вп’яте об’єднує сотні охочих допомогти дітям, які цього потребують найбільше. Цьогоріч волонтери зібрали листи від дітей з малозабезпечених багатодітних сімей Львова та дітей внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України.

Дитячі мрії і побажання різні –  хтось мріє про квиток у кіно, хтось просить у Св. Миколая банку меду, хтось, щоб закінчилась війна і можна було повернутись додому.Загалом близько 90 листів опубліковано на сторінці Благодійної акції https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato/.

За тиждень акції 50 осіб зголосилось виконати побажання дітей. Запрошуємо усіх охочих допомогти  обрати листа, який йому до вподоби та під силу до виконання та стати помічниками Святого Миколая для діток, які цього потребують!

Охочі допомогти можуть обрати листа  на сторінці акції чи просто здійснивши одне з побажань якоїсь дитини, або ж принести канцтовари, розвиваючі ігри, книжки, солодкі подарунки в «Офіс Святого Миколая».

Офіс Святого Миколая цього року знаходиться в Львівському обласному молодіжному центрі за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 12. Подарунки можна приносити з 8 до 15 грудня з 10.00 год. до 19.00 год.

Організатори акції: ГО  «Львівський молодіжний клуб»,  ГО «Центр громадської дії», ГО «ГО  «Мистецьке об’єднання Текстура», Львівський обласний молодіжний центр та Молодіжний театр «Мельпомена».

Детальніше за номером: 067-58-33-006 (Мар’яна Павловська – координатор Благодійної акції).

Джерело: сайт «ЛМР».