У Львові спільною молитвою та акцією “Ангели пам’яті” вшанували Героїв Майдану

Сьогодні, 18 лютого 2022 року, на Меморіалі Небесної Сотні вшанували   Героїв Майдану  особливою акцією “Ангели пам’яті” та спільною молитвою.

Акцентом заходу став момент, коли школярі прикріпили до Меморіалу власноруч, створених  ангелів.

Моління очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, Преосвященний Владика Володимир у співслужінні із духовенством різних християнських конфесій.

“Коли наші Герої прийняли рішення піти і захищати свій народ, бо їм не йшлося про політичні рейтинги, про якийсь імідж. Вони розуміли одне, що усунути себе від проблеми не є вирішенням цієї проблеми. Вчора ми розпочали ювілений рік  Патріарха Йосифа Сліпого, ще досі дихаємо цим святкуванням. І він згадує у своєму Заповіті перед відходом до вічності, коли почався Хресний хід Церкви і народу, що дало йому сили витримати роки в’язниць, каторг? Йому дало сили те, що розумів , що за ним є духовенство і вірні. Бо знав для кого є жити і терпіти. Людина дуже сильна, вона навіть не усвідомлює наскільки.  Якщо вона знає для чого живе і розуміє для кого має чи може терпіти. Думаю, що дехто з нас мав спокусу сьогодні не прийти, але ми прийшли і зробили цей важливий крок, щоб бути добрими наслідниками наших Героїв і трошки подібними до ангелів”.

Також відбувся церемоніал підняття Державного Прапора України. Міський голова Львова Андрій Садовий у слові до присутніх підкреслив: 

“У 14-му році Герої Небесної Сотні почали писати нову сторінку нашої історії – тоді без зброї, своїми тілами вони зупинили цей диктат. Тому що була Божа ласка. Так, сьогодні вони на небі, нині вони ангели. І велика подяка всім дітям, що ви сюди приходите щороку і приносите цих паперових ангелів, вшановуючи Героїв. Я дуже вдячний, що шодня на Меморіал приходять люди. Бо це наша історія, наша славна історія. Сьогодні унікальний момент у житті нашої країни. І я переконаний, якщо ми будемо вишколюватися – ніколи ворог не буде нападати. Ми сильні і у цій силі є дух Героїв Небесної Сотні”,

Чисельно долучилися до заходу також родини Героїв.

Додамо, що акція “Ангели пам’яті” відбувається у різних  куточках України 18 лютого вже кілька років поспіль.