У Львові стартували катехитичні курси для молоді

katehyzm_i_olivecjУ приміщенні спільноти Львівської міської громадської організації “Українська молодь – Христові” (вул. Пекарська, 13) з 21 січня розпочалися піврічні курси катехизації під назвою “З Катехизмом і олівцем у руках”.

Курс триватиме з січня до червня. Заняття відбуватимуться двічі на місяць, у кожну другу та четверту середу місяця.

Як повідомили організатори, одним із гасел навчання є цитатата з Євангелія від Матея “Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!” (Мт 7:13-14). Такими словами звертається Ісус Христос до своїх учнів, показуючи, що є багато доріг на нашому шляху, але Господь, навчаючи своїх учнів, вказує, що лише одна дорога дає життя.

Організатори запевняють, що вміти розпізнати цю дорогу допоможе курс катехизації для дорослої молоді при УМХ. Проводити заняття буде духівник спільноти о. Олег Кіндій. Навчання базуватиметься на Катехизмі Української Греко-Католицької Церкви “Христос – наша Пасха”, де по-новому пояснюються основи християнської віри, молитви і життя.

За матеріалами: umh.org.ua