Дитячий колектив храму Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ “Різдвяні дзвіночки” дебютував на фестивалі “Зимові свята” на Левандівці

14615_1539050133044212_3515496192811136143_nЦього року новорічні та різдвяні святкування проводяться у Львові під назвою «Різдво під спільним дахом», що відображає прагнення мешканців усіх куточків Львова та України до єднання.

У рамках святкувань у неділю, 11 січня, у Львові на Левандівці відбувся міський фестиваль вертепів “Зимові свята”.

У фестивалі, зокрема, взяли участь вихованці недільної школи Храму Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ, які підготували вертеп і разом з колядками несли радість усім присутнім. Назва дитячого колективу – “Різдвяні дзвіночки”. Керівник дитячого хору – Оксана Левицька.

«Саме такі заходи допомагають розвивати в дітях самооцінку, вміння виступати на сцені і не боятись її, працювати в команді і виробляти в собі смиренність, послух і самодисципліну» – зазначають у парафії УАПЦ.

Нагадаємо, заходи у рамках святкування «Різдва під спільним дахом» триватимуть до 25 січня. Зокрема, сьогодні, 14 січня розпочався Фестиваль хорових колективів «Різдвяна зірка» у храмі Св. Рівноапостольних Володимира та Ольги ( смт. Винники).