У Львові стартував інноваційний проект УГКЦ для жінок

мПро те, наскільки різними є світи чоловіка та жінки, написано безліч книг. А проблема реалізації обох половинок людства уже давно стала дискусійно топовою у світі. Про те, як знайти себе та зреалізуватись жінці в реаліях українського суспільства говорять також  в рамках курсу, організованого напрямом “Щаслива сім’я” Соціальної ініціативи УГКЦ “Хтось не зробить”.

Нещодавно у Львові розпочалась серія подій для жінок “Be happy. Be you. Be bright” (“Будь щаслива. Будь собою. Будь яскрава”). На першій зустрічі Be happy спікер та ідеолог курсу Марія Дзюбій розказала про те  “Як жити простіше і бути щасливою”.

“Be happy. Be you. Be bright” – проект, який надає крила, який допомагає повірити в себе, полюбити себе, знайти себе”, – розповідає Марія Дзюбій – координатор напрямку “Щаслива сім’я” в Соціальній ініціативі УГКЦ “Хтось не зробить”.

Метою курсу є показати кожній жінці: “Ти щаслива не тому, що все добре, а все добре тому, що ти щаслива. І твоє щастя в тому, щоб, насамперед, вміти дякувати Богу за свою унікальність, використовувати свій потенціал, постійно мріяти, ставити цілі та досягати їх”.

Вже цієї неділі, 19 березня 2017 року, відбулась чергова зустріч Be you на тему “Як бути собою та любити себе?”, де йшла мова про те, чим відрізняється любов до себе від егоїму, та як не втратити орієнтири в цьому.

Детальніше про подію  https://www.facebook.com/events/441212276211792/?ti=icl

#хтосьнезробить тебе щасливою.

Організатор: Соціальна ініціатива УГКЦ “Хтось не зробить”
Фотограф: Лілія Возняк
Ідеолог та спікер : Дзюбій Марія
Декорація та концепція: Ореста Засадна та Марія Дзюбій
Локація: Львівській Обласний Молодіжний центр

Джерело: ДивенСвіт