У Львові стартує Літня школа італійської мови для дітей

rome-italy-attractions-vatican-city-walking-tourЗ 14 до 18 серпня 2017 року, у Катехитичній школі Митрополита Андрея Шептицького (при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові), відбуватиметься Літня школа італійської мови для дітей «Un Viaggio a Roma» («Подорож до Риму»).

«Запрошуємо діток від 8-ми до 16-ти років вивчати італійську мову. Цей курс покликаний зацікавити дітей італійською мовою та культурою. Заняття відбуватимуться у креативній динамічній формі. Ми плануємо показувати відео, вивчати пісні. Все це стосуватиметься Риму та італійської культури загалом. Цього разу ми пропонуємо подорож до Риму для наймолодших. Важливо, щоб дитина могла хоча б трохи читати. Тоді вона максимально зможе скористатись із занять, які ми організовуємо. Обіцяємо, нудно точно не буде», – розповідає Марія Хома, організатор Літня школа італійської мови “Un Viaggio a Roma” (“Подорож до Риму”).

Читайте також: “Львів’ян запрошують до Літньої школи італійської мови”

Як наголошує пані Марія, заняття триватимуть з 10.00 год. до 15.00 год. В програмі є дві лекції вранці (перша – з 10.00 год. до 11.20 год., далі – перерва на каву, чай та спілкування, і наступне заняття, яке триватиме приблизно 1 год. 20 хв.), потім – перерва на обід (півгодини), пізніше – перегляд фільму італійською мовою. Серед фільмів «Пінокіо» Роберто Беніньї тощо. Можливо, буде фільм «Життя прекрасне». Фільми будуть зрозумілі для діток, цікаві, будемо їм коротко пояснювати про фільми.

Зареєструватись для участі у Школі та отримати детальнішу інформацію можна за тел. (093) 192-34-77 (п. Марія) або написавши на e-mail: mkhoma@ucu.edu.ua.